Naše svatba

Naše svatba 17. září 2011

Manželku jsem poznal na srazu veteránů v Žerotíně v roce 2003, svezl jsem jí Tatrou 813 ,,KOLOSEM“.

Dnes říká, že kdyby věděla, tak by nenastoupila. Když jsme se 17. září 2011 rozhodli ke svatbě, tak jsem samozřejmě musel zorganizovat něco trošku nevšedního, takže za prvé jsem zakázal osobní vozy-kdo přijel oso, tak musel auto nechat ve vsi, protože zahrada byla vyhrazena pro účastníky s náklaďákama. Manželce jsem samozřejmě objednal bílou svatební limuzínu – krásné bílé americké čumákové VOLVO. K tomu by se samozřejmě hodila černá limuzína pro mě, ale já jakožto Tatrovák  jsem jel Tatrou Jamal a černou limuzínu na odvoz z obřadu nahradil černý americký Kenworth. V koloně nechyběl náš kolos, autobus, taky trialová Tatra 813 a záchranné složky.

Mezi kamarády a účastníky byla naše svatba pojmenovaná TRUCK FEST Páleč, aneb TATRMAN se ženil.

Plán byl, že všechna auta budou na obřad do Panenského Týnce vyjíždět ze vrat za sebou jako z nějakého ČSAD. Příjezd na obřad se vydařil, když jsme tam přijížděli, tak to tam vypadalo jak na 1. máje – obrovské davy přihlížejících – nějak se to rozkřiklo.

Po obřadě se všichni většinou fotí někde v parku, já jsem chtěl seřadit celou kolonu a fotit se u aut, takže po pár zastávkách a zkouškách, kdy jsme se na silnici nevešli, jsme auta seřadili na poli a focení se podařilo.

Všem účastníkům moc děkujeme, vzpomínáme na to rádi a doufáme, že si to všichni užili stejně jako my.

One Reply to “Naše svatba”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *